Časté otázky


Na aké servery sú inzeráty vkladané?

Inzeráty vkladáme predovšetkým na všeobecne zamerané inzertné servery, ako napr. bazos.sk, slovenskainzercia.sk, bazar.sk, i-bazar.sk, bazac.sk apod. Okrem toho však v našej databáze registrujeme tiež inzertné servery zamerané na zvieratá, finančné služby, nehnuteľnosti apod., na ktoré v prípade príslušnej inzercie vkladáme inzeráty prednostne. Zoznam inzertných serverov dopredu nezasielame, zoznam serverov s odkazmi na Vaše inzeráty zasielame vždy až po dokončení vkladania.
 

Ako dlho sa budú inzeráty na serveroch zobrazovať?

Doba zobrazovania inzerátov sa na každom serveri môže trochu líšiť, na niektorých je obdobie platnosti jeden mesiac, na iných to môže byť aj rok alebo doba neurčitá. Na základe našich skúseností sa doba platnosti pohybuje najčastejšie okolo dvoch až troch mesiacov. Pokiaľ zákazník nežiada inak, volíme vždy maximálnu dobu zobrazenia na každom serveri.
 

Akým spôsobom môžem za vloženie inzerátov zaplatiť?

Platbu je možné uskutočniť bankovým prevodom cez Vaše internetové bankovníctvo alebo podaním príkazu na pobočke Vašej banky, potrebné platobné údaje (číslo účtu, variabilný symbol) Vám budú zaslané po vyplnení a odoslaní objednávkového formulára s Vašim inzerátom. Novo môžete vykonať platbu aj platobnou alebo kreditnou kartou. Viac informácií o spôsoboch platby nájdete na stránke Platobné metódy.
 

Môžem inzerát neskôr editovať prípadne zmazať?

Áno, po dokončení vkladania je Vám zaslané heslo k jednotlivým inzerátom, ktoré potom možno upraviť alebo zmazať. Väčšina inzertných serverov tiež zasiela potvrdzovací e-mail, v ktorom informujú o úspešnom vložení inzerátu. Spoločne s informáciou o vložení tu bývajú umiestnené aj priame odkazy pre editáciu alebo zmazanie inzerátu. Odporúčame si teda tieto e-maily ponechať vo Vašej schránke pre neskoršiu prácu s inzerátmi.
 

Môžem si nejako overiť, že boli inzeráty naozaj vložené?

Áno, po dokončení vkladania je Vám zaslaný kompletný zoznam s odkazmi na všetky vložené inzeráty. Zasielame vždy konkrétne odkazy na jednotlivé inzeráty, nie len názvy inzertných serverov. Po kliknutí na daný odkaz sa objaví priamo Váš inzerát, nemusíte teda inzeráty na serveroch zložito vyhľadávať.


Objednávka inzercie