Ako prebieha vkladanie?


Vytvorte inzerát a vyplňte objednávkový formulár
 
Pre objednanie vloženia inzerátu kliknite na tlačidlo Objednávka inzercie v hornom menu alebo v spodnej časti tejto stránky - tým prejdete na stránku s objednávkovým formulárom. Na tejto stránke uveďte potrebné údaje - nadpis a text inzerátu, kontaktné údaje, vyberte, na koľko inzertných serverov si prajete Váš inzerát vložiť, prípadne k inzerátu nahrajte fotografie. Ak si želáte vystaviť faktúru, zaškrtnite políčko Vyplniť fakturačné údaje a uveďte Vaše fakturačné údaje. Objednávku potvrdíte tlačidlom Pokračovať a následne tlačidlom Odoslať. V medzikroku máte možnosť si zadané údaje skontrolovať, v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí sa môžete na objednávkový formulár vrátiť späť a zadané údaje poupraviť.
 
 
Objednávku vám potvrdíme a zašleme pokyny k platbe
 
Po vyplnení a odoslaní objednávkového formulára Vám na e-mail zadaný v objednávkovom formulári príde správa s potvrdením, že sme v poriadku obdržali Vašu objednávku. V blízkej dobe Vám následne budú zaslané aj potrebné údaje pre vykonanie platby.
 
 
Preveďte platbu
 
Zašlite nám platbu na základe platobných údajov, ktoré sme vám zaslali v emaile. Po pripísaní čiastky na náš účet budete informovaní, že vaša platba k nám v poriadku dorazila.
 
 
Vložíme vaše inzeráty
 
Inzeráty vkladáme spravidla do 72 hodín od pripísania čiastky na náš účet alebo po zaslaní potvrdenia o platbe. Počas samotného procesu vkladania budú prichádzať na Váš e-mail potvrdzujúce správy z jednotlivých inzertných serverov. Týmto spoznáte, že sa s vkladaním Vášho inzerátu už začalo. Inzeráty sú bežne vkladané cez pracovné dni; po dohovore je možné vložiť Váš inzerát aj cez víkend.
 
 
Zašleme vám zoznam serverov
 
Po vložení inzerátu na objednaný počet serverov je Vám zaslaný zoznam s odkazmi na vložené inzeráty na jednotlivých inzertných serveroch. Zasielame priame odkazy na Vaše inzeráty, môžete si teda okamžite a jednoducho skontrolovať, že boli inzeráty v poriadku vložené.
 
 
Doplňujúce informácie
 
Väčšina inzertných serverov po vložení zasiela informačný e-mail o tom, že na daný server bol úspešne vložený Váš inzerát. V tomto e-mailu sa vo väčšine prípadov nachádzajú pokyny pre prípadné zvýhodnenia, zmazanie či úpravu daného inzerátu, vrelo teda odporúčame si tieto e-maily vo Vašej schránke ponechať pre prípadnú prácu s inzerátom.
 
Počet prichádzajúcich e-mailov by mal korešpondovať s objednaným počtom inzertných serverov, avšak nie každý inzertný portál zasiela toto potvrdenie. Preto nie je určujúci počet prichádzajúcich e-mailov pri kontrole vložených inzerátov, ale smerodajný je nami zaslaný zoznam odkazov.
 
Objednávka inzercie